náš příběh

Jsme značka mobilního příslušenství. Specializujeme se na prémiové ochranné kryty a příslušenství na mobilní telefony, tablety, laptopy, ale i módní doplňky. Vysoké finální kvality dosahujeme díky naší filozofii,

která nám velí používat jen ty nejlepší materiály
a dodržovat nároky na prvotřídní zpracování.
Výrobky Epico jsou dostupné v 350 prodejnách v několika zemích EU, a to včetně prodejen Apple Premium Resseller a O2.

350

prodejen

11

zemí

1 milion

kusů prodaného zboží

Produkty

PRIVATE LABEL & CO-BRANDING

private label řešení

Všechny naše produkty jsme schopni dodat v rámci private label spolupráce. Pomůžeme vám vybrat vhodné produkty, navrhneme obal a zajistíme kompletní realizaci a dodání na klíč. Hlavní výhodou spolupráce s námi je nízké MOQ (minimální objednané množství) a stejná nebo nižší velkoobchodní cena, jako je u produktů značky Epico. Máme několik let zkušeností s dodáváním private label produktů pro mezinárodní společnosti.

CO-BRANDING

Naše produkty je možné dodat i formou co-brandingu. Je to skvělý způsob, jak zviditelnit vaši značku a zároveň udržet nízké náklady a vysokou marži, a to díky nízké MOQ (minimální objednané množství). Stejně jako u private label spolupráce, zajistíme kompletní řešení na klíč, a to včetně balení.

naši partneři

Jsme šťastni a vážíme si toho, že našimi produkty a službami můžeme již řadu let dělat radost takovým partnerům, jakými jsou:

DODÁVÁME DO TĚCHTO ZEMÍ